DEEP – Disability and professional Empowerment Engaging 3D Printing

Program:

ERASMUS+ – Strategická partnerství ve vzdělávání

Číslo projektu:

2021-1-IT01-KA220-VET-000034658

Období realizace:

1. 01. 2021 – 31. 12. 2023

Popis projektu:

Cílem projektu DEEP je vytvořit inovativní model školení, jehož cílem je propojit svět lidí se zdravotním postižením a 3D tisku. V rámci projektu rozvíjíme dovednosti v oblasti 3D prototypování a zvyšujeme u odborníků motivační a prosociální dovednosti nezbytné pro práci s lidmi se zdravotním postižením.

Zapojte se do projektu s námi!

V souvislosti s projektem DEEP (Disability and professional Empowerment Engaging 3d Printing) financovaným Evropskou komisí v rámci programu Erasmus+ „Partnerství spolupráce v oblasti odborného vzdělávání a přípravy“ (KA220-VET) zahrnujícího 5 partnerů ze čtyř zemí EU, bychom vás rádi pozvali na vzdělávací kurz zaměřený na přenesení světa postižených do světa 3D tisku.

Cílem vzdělávacího kurzu je přivést svět sociální a zdravotní péče k potenciálu využití 3D tisku ve světe postižených. Kurzy proběhnou v měsících březen, duben a květen roku 2023 na adrese HERTIN s. r. o., Škroupova 4, Ostrava. Jedná se o dvoudenní kurz v délce 4 hodiny/den v odpoledních hodinách. Vzdělávací kurzy jsou určeny pro lékařské i nelékařské obory, ergoterapeuty a fanoušky i odborníky v sektoru 3D tisku. Kurz je vhodný také pro studenty příbuzných oborů.

Stručná osnova kurzu:

– Role 3D tisku ve světě lidí s postižením

– Proces výroby 3D modelů

– Budování důvěryhodných vztahů s lidmi s postižením

– Využití 3D tisku pro pomoc lidem s postižením

– Workshop s reálnou pomocí zdravotně postiženému

Zapojte se do projektu vyplněním krátkého přihlašovacího formuláře. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit (hana.nevrelova@hertin.cz) nebo navštivte oficiální stránky projektu.

Vzdělávací akce jsou ZDARMA!

Kontaktní formulář

Děkujeme za vaši zprávu!
Při odesílání zprávy nastala chyba. Zkuste to prosím znovu později.